Peelingy na obličej Bielenda Professional

Pleťové peelingy mají gelovou, krémovou či práškovou konzistenci. Obsahují v sobě malé částice, které napomáhají k obnově kožní buněk v nejsvrchnější části pokožky. Nejrozšířenější jsou tři typy peelingových přípravků. Chemické peelingy obsahují například AHA kyseliny, enzymatické peelingy (např. Hyaluronový enzymatický peeling s papainem) narušují vazbu mezi odumřelými buňkami a mechanické peelingy pracují s různě velkými mikro částečkami (např. písku, slupek z mandlí či ovesné mouky). Profesionální peelingy v sobě mohou kombinovat hned několik principů, na kterých účinkují.
Peelingy Bielenda Professional jsou založeny vysoké koncentraci účinných látek přírodního původu jako je vulkanický tuf, kaviár či vzácné přírodniny jako diamanty. Vše od certifikovaných dodavatelů (EKO CERT). Samozřejmostí je, že Bielenda není testována na zvířatech.

Vyberte si z pleťových peelingů pro pokožku se známkami stárnutí, normální, suchou, mastnou či unavenou pleť. Přesto, že se jedná se o profesionální kosmetiku navrženou pro salony, můžete využívat všech výhod profesionálního složení a účinku u sebe doma.

✅ Přírodní účinné látky ✅ Profesionální složení ✅ Netestováno na zvířatech

Zobrazeno 14 výsledků

Zobrazeno 14 výsledků